BIP

Uwaga

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach.

Dnia 30 października na hali widowiskowo - sportowej Spodek odbyła się III edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół i Przedszkoli w szachach.

 

Uczniowie naszej szkoły grający w szachy reprezentowali Naszą szkołę na największej imprezie szachowej w Polsce.

1500 dzieci i młodzieży przyjechało do katowickiego Spodka by wziąć udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli. To rekordowe wydarzenie pod względem liczby uczestników. Zawodnicy podzieleni zostali ze względu na płeć oraz wiek. Każdy zawodnik rozegrał 7 rund, które trwały maksymalnie 10 minut każda.

Pierwsze miejsce w III edycji Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach w swojej kategorii zdobyła Hertlein Irena, uczennica klasy VII A. Siedemnastkę reprezentowali Patrycja Pilarz, Kamil Kaprowski oraz Jakub Wątroba.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

     mist  misr
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.