•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

W dniu 29 listopada grupa uczniów wraz z panią Anną Pietrzczyk i panią Moniką Matysiok odwiedziła Teatr Lalki i Aktora Ateneum.

Byliśmy na premierze pedagogicznej spektaklu pt. Królowa Śniegu. Królowa Śniegu Hansa Christiana Andersena to klasyka baśni literackiej. Historia przyjaźni czy raczej miłości dwojga bohaterów – Gerdy i Kaja – wciąż inspiruje kolejne pokolenia twórców. Odłamek diabelskiego lustra, jaki utkwił w oku chłopca sprawia, że Kaj zmienia się nie do poznania; staje się złośliwym, wyrachowanym egoistą, złym i zamkniętym w sobie, aż w końcu znika bez słowa i śladu. Odnaleźć go i pomóc może mu tylko Gerda, która wyrusza w niebezpieczną drogę do symbolicznej Królowej Śniegu, ale robi to równocześnie dla siebie. Bardzo nam się podobał spektakl, podziwialiśmy grę aktorów ,a po spektaklu uczestniczyliśmy w spotkaniu z reżyserem oraz aktorką grającą rolę Gerdy. Czekamy na kolejne wizyty w teatrze! 

Organizatorem wyjścia była pani Anna Pietrzczyk

 

 

Template by JoomlaShine