•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

"Smaki życia czyli debata o dopalaczach"

MIEJSKI PROGRAM PROFILAKTYCZNY BEZPIECZNE DZIECKO PRZYJACIEL SZNUPKA (kl. I - III), "BEZPIECZNY NASTOLATEK" (klasy VII - VIII)

Nasza Szkoła w roku szkolnym 2019/2020   po raz  szósty bierze udział

w   Ogólnopolskim Programie „Trzymaj Formę”

Uczennice klas VII-VIII brały udział w I etapie ogólnopolskiego konkursu „Trzymaj Formę” - propagującym zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu:
propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną (4.03.2020)

„Ratujemy i uczymy ratować" to program OGÓLNOPOLSKI przygotowany i pilotowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Między 5 a 20 października 2019 uczniowie naszej szkoły podczas lekcji informatyki brali udział w godzinie Kodowania dostosowanej do ich grupy wiekowej.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 jest Szkołą Promującą Zdrowie, co oznacza, że tworzy warunki i podejmuje działania, które sprzyjają: dobremu samopoczuciu członków społeczności szkolnej (uczniów, rodziców, pracowników szkoły) podejmowaniu przez członków społeczności szkolnej działań na rzecz zdrowia własnego i innych ludzi oraz tworzenia zdrowego środowiska.

Template by JoomlaShine