•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

W roku 2019/2020 w naszej szkole  po raz kolejny był  realizowany projekt w ramach którego dzieci i młodzież zdobywali  odznakę regionalną.

W dniach 9-11 marca uczniowie klasy 8a pod kierunkiem pani Kaczmarek wykonywali projekt dotyczący obliczania pola powierzchni,

W czasie nauki zdalnej uczniowie klas V wykonali miniprojekt na temat brył,

W klasach VII b i VII c na matematyce w czasie nauczania zdalnego wykonano mini- projekt na temat badań statystycznych.

Projekt pt. “Bajki pomagajki” - inaczej bajki terapeutyczne.

Metoda projektu: Sięgnij Po Marzenia

Klasowy kalendarz adwentowy w 1a

Smaczne litery w 1a

W roku szkolnym 2019/2020 będzie kontynuowany w naszej szkole projekt „Jestem u progu". Podjęte w poprzednich latach działania sprawiły, że dzieci nie odczuwały lęku przed szkołą, zaadoptowały się w nowym środowisku, aktywnie uczestniczyły w życiu szkoły. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów oraz nauczycieli. Został uznany za przykład Dobrej Praktyki i umieszczony na stronie MEN.

Template by JoomlaShine