•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889

Search HP

Projekt edukacyjny "Żyj zdrowo i aktywnie" będzie realizowany w II półroczu 2020/2021 w klasach IIb, IIIa, IIIb.

Projekt został przygotowany po to, aby pokazać uczniom zalety świadomego odżywiania się, ma nauczyć ich dokonywania wyboru między tym, co zdrowe i odżywcze, a tym, co szkodliwe choć smaczne.

W celu promowanie znajomości własnego regionu szkoła realizuje projekt " Odznaka regionalna Śląsk" . W roku szkolnym 2020/2021  obowiązują następujące zasady:

Projekt na Lapbook w klasie 6a

Projekt Edukacyjny - “Spojrzenie w przeszłość - historia w chemii” projekt przeznaczony dla uczniów klas 7 i 8

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu w parach, prezentacji multimedialnej o tematyce dotyczącej historycznych odkryć chemicznych.

Cel konkursu:

• Wzbudzenie szacunku i uznania dla osiągnięć naukowców sprzed wieków
  • Przedstawienie chemii jako nauki przyrodniczej, w której prawa rządzące podlegają ciągłej weryfikacji w zależności od stopnia rozwoju metodyki badań
  • Kształtowanie kompetencji kluczowych tj. informatycznych, porozumiewania się w języku ojczystym oraz poczucia inicjatywy i przedsiębiorczości

Termin: I półrocze 2020/2021 (klasy VII)

II półrocze 2020/2021 (klasy VIII)

Koordynatorzy: Kamila Serwicka, Katarzyna Wojtków

Projekt Szkolny "Żarówka czy świetlówka?" - projekt dla klas 8. II Półrocze 2020/2021

Projekt Szkolny "Woda - białe bogactwo" - projekt dla klas 7. II Półrocze 2020/2021

W roku 2019/2020 w naszej szkole  po raz kolejny był  realizowany projekt w ramach którego dzieci i młodzież zdobywali  odznakę regionalną.

W dniach 9-11 marca uczniowie klasy 8a pod kierunkiem pani Kaczmarek wykonywali projekt dotyczący obliczania pola powierzchni,

W czasie nauki zdalnej uczniowie klas V wykonali miniprojekt na temat brył,

Template by JoomlaShine