•  Zadzwoń do nas
  • A-
  •  +

Search HP

Organizatorem Konkursu pod nazwą „Monopoly w Katowicach” jest Winning Moves Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

Na Konkurs można zgłaszać nakręcone dowolną techniką i dowolnej długości filmy przedstawiające kreatywne pokazanie reakcji uczestników związanej z przyjazdem Pana Monopoly do Katowic i ogłoszenia edycji miejskiej Monopoly w Katowicach.

Interpretacja tematu przewodniego należy do autorów filmu. Uczestnicy mają prawo zgłaszać do Konkursu wyłącznie Prace konkursowe wykonane samodzielnie, do których Uczestnicy posiadają wszelkie prawa autorskie.

INFORMATOR KONKURSOWY

XXVIII „TYGODNIA ZIEMI”

Kwiecień  2021 r.

„Głodni świata-głodny świat”

Link do informatora

Zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Eko-Pocztówka.

KONKURS „Eko-pocztówka ze Śląska dla Ziemi” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

ORGANIZATOR KONKURSU:

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka

ul. Barlickiego 2 41-103 Siemianowice Śląskie

Szczegóły konkursu znajdziecie pod linkiem:

Szanowni Państwo,

W tym roku Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur odbędzie się 18 marca o 9:00. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń, który wpłaci 10 zł opłaty za konkurs oraz dostarczy oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie podpisany przez Rodzica/Opiekuna Prawnego.

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Miejskim  Konkursie dla uzdolnionych uczniów z dysleksją „WIEM ŻE POTRAFIĘ”

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS" - SESJA JESIENNA

W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział online w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego Olimpus. Mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru.

Tytuł Laureata otrzymali:

MICHALINA GUMIENNA z klasy 6c zdobywając 11 miejsce w kraju

MICHAŁ JAMROZIK z klasy 5a zdobywając 6 miejsce kraju.

Gratulujemy i zachęcamy innych do udziału w konkursach. Warto próbować!!!

Organizator: Danuta Józefowska

„Schweiz- KantonenLand czyli wędrówka po Kantonach"

04.12.2020 r. odbyła się druga  edycja projektu online "Schweiz- KantonenLand czyli wędrówka po Kantonach". Autorką projektu jest Pani Małgorzata Bubik, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddziału Katowice, natomiast koordynatorem jest pani Joanna Paciecha. Patronat nad wydarzeniem objęła Ambasady Szwajcarii w Polsce.

KONKURS „KATOWICKA WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”

EDYCJA 2020/2021

MISTRZOSTWA POWIATU

Edycja 2020/2021

1. Konkurs „Katowicka Wielka Liga Czytelników” to projekt czytelniczy skierowany do uczniów klas 1 - 8 szkół podstawowych.
  2. Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 1 - 4 oraz 5 - 8.

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły nr 17

Erazmus