Konkurs na samodzielnie uszytą, lub w inny sposób wykonana maseczkę ochronną.

Cel konkursu:

• Zwiększenie świadomości ochrony własnego zdrowia oraz osób w najbliższym otoczeniu .
  • Zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest profilaktyka i zapobieganie chorobom przenoszonym drogą kropelkową.

Zasady uczestnictwa:

• Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach w dwóch kategoriach : dla klas 1-4 oraz 5-8
  • Konkurs rozpoczyna się 09.04.2020 i trwa do 19.04.2020.
  • Zdjęcia maseczek, sposobu ich przygotowania i szycia ( max. 4 zdjęcia) prosimy przesyłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., albo

• Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 24.04.2020 na stronie szkoły.
  • Za udział i za zajęcia miejsc od 1-3 uczeń otrzymuje dodatkowe punkty z zachowania i dyplom.

Marta Kazuch- Samorząd Szkolny

Alina Olszewska- Rzecznik Praw Ucznia