BIP

Uwaga

Zbieraj baterie

W roku szkolnym 2016/2017 szkoła przystąpiła do  VI Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „Zbieraj baterie”.  Uczniowie naszej szkoły zebrali łącznie 176 kg baterii, co w przeliczeniu na jednego ucznia daje współczynnik 0,51. Zużyte baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A. w Krakowie, gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.

Zgodnie z regulaminem konkursu Placówki, które przekazały powyżej 10 kg baterii otrzymają zestaw gadżetów dla uczniom najbardziej zaangażowanym w zbiórkę tych niebezpiecznych odpadów. Wszystkim uczestnikom tego programu serdecznie dziękuję.

Koordynator Programu Mirosłąwa Malczewska
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.