Przedszkolaki w 17-tce 2016

W dniach 2 - 4 marca 2016 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 82 w Katowicach. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacji wczesnoszkolnej w klasie Id, Ia, IIa oraz lekcji języka angielskiego w klasie IIb.

Nasi goście wspólnie z pierwszoklasistami

• wykonali plakat o zwierzętach morskich,
  • przypomnieli sobie podstawowe zasady higieny,
  • utrwalili angielskie nazwy kolorów,
  • poznali literkę „Ś”,
  • popracowali na tablicy multimedialnej.

Po wysiłku intelektualnym był też czas na zabawę, podczas której dzieciaki poćwiczyły koordynację, koncentracje i spostrzegawczość na naszym „Magicznym dywanie”.

7 marca 2016 r. zaprosiliśmy gości z Miejskiego Przedszkola nr 47 w Katowicach, którzy również poznali tajniki bycia uczniem:

• w klasie Ib dowiedzieli się ciekawostek o dinozaurach,
  • wzięli udział w zajęciach ruchowych na Sali Zabaw i Magicznym Dywanie – grze interaktywnej.

Galeria zdjęć - pokaz slajdów

• przedszkolaki_sp17_1_800x450