TEST KOMPETENCJI SZERMIERZA 2014

W dniu 29 listopada 2014 r. na hali Sportowej „Kolejarz” odbył się „ TEST KOMPETENCJI SZERMIERZA” dla szablistek i szablistów rozpoczynających treningi ze województwa śląskiego .

Test ten był rozgrywany w ramach I Pucharu Polski Seniorów i Pucharu Europy Młodzieżowców w szermierce na szable.

Z naszej szkoły startowało siedemnastu uczniów klasy sportowej, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się na tle zawodników z innych klubów. Zawodnicy rywalizowali w ośmiu próbach związanych z szermierką.

Pierwsze miejsce z wynikiem 51 punktów zajęła Zuzanna May, a w najlepszej dziesiątce znaleźli się jeszcze Anna Czuchra na miejscu 6, Jakub Druch na miejscu 7, Hiacynta Gazek na miejscu 8 i Michał Pardela na miejscu 9.

kls3

Zdjęcie uczestników z posłem p.Jerzym Ziętkiem i prezesem Polskiego Związku Szermierczego p. Adamem Konopką.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy książki o śląskiej szermiercze oraz drobne słodkie upominki, a najlepsza ósemka została wyróżniona pucharami.

Simple Image Gallery Extended