Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików Konin 2016

W dniu 12 marca 2016 r. rodbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie.

Z klasy sportowej startowało 10 uczniów (7 zawodników i 3 zawodniczki).

W kategorii chłopców wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w dwóch eliminacjach grupowych, niektórzy wygrali w nich nawet po kilka walk, a Filip Józefowski awansował do fazy pucharowej.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

43. Filip Józefowski,

59. Adam Purdał,

64. Pardela Michał

65. Piotr Kubiak

66. Paweł Noras

68. Szymon Smykała

69. Krzysztof Uliasz

W kategorii dziewcząt wszystkim naszym zawodniczkom udało się przejść eliminacje grupowe i zakwalifikować się do fazy pucharowej, a Alicja Gontarz dotarła do najlepszej 32 turnieju.

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

29. Alicja Gontarz

40. Magdalena Kita

41. Zuzanna May

Wyjazd na zawody można uznać za bardzo udane, szczególnie iż nasi zawodnicy byli jednymi z najmłodszych na tym turnieju i mieli potraktować te zawody ściśle szkoleniowo oraz poprawili swe miejsca odnośnie ostatnich takich zawodów, które odbyły się w październiku 2015 r.

Galeria zdjęć