Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców o Puchar Zagłębia – Memoriał Rafała Sznajdera w Sosnowcu 2016

9 kwietnia 2016 r. uczniowie mieli możliwość udziału w międzynarodowym turnieju szermierczym dla dzieci do lat 14. Zawodnicy z klasy startowali w młodszej kategorii wiekowej (rocznik 2004 i 2006).

W konkurencji chłopców Paweł Noras  zajął III miejsce, Adam Purdał był 8, a Filip Józefowski 9. Pozostałe miejsca naszych zawodników: 14 miejsce – Kacper Rudy, 15 miejsce - Jakub Wątroba, 17 miejsce - Szymon Smykała, 20 miejsce - Piotr Kubiak.

W konkurencji dziewcząt najlepiej wypadła Alicja Gontarz, która zajęła 9 miejsce, 16 miejsce zajęła Zuzanna May, 18 miejsce Magdalena Kita, a 25 była Małgorzata Pardela.

Galeria zdjęć