Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie 2016

18 września 2016 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie. Z klasy sportowej startowało 8 uczniów (6 zawodników i 2 zawodniczek).

W zawodach wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w dwóch eliminacjach grupowych, niektórzy wygrali w nich j nawet po kilka walk, i prawie wszyscy awansowali do fazy pucharowej.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

31. Pardela Michał

36. Rudy Kacper

37. Adam Purdał

41. Krzysztof Uliasz

42. Wątroba Jakub

51. Noras Paweł

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

38. Alicja Gontarz

44. Magdalena Kita

Wyjazd na zawody można uznać za bardzo udane, szczególnie iż nasi zawodnicy byli jednymi z najmłodszych na tym turnieju i mieli potraktować te zawody szkoleniowo oraz poprawić miejsca jakie zajęli w ostatnim tego typu turnieju, co prawie wszystkim się udało.

• konin_2016
  • konin_2016_1