Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie 2017

12 marca 2017 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie. Z klasy sportowej startowało 4 uczniów (2 zawodników i 2 zawodniczki).

W kategorii chłopców wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w dwóch eliminacjach grupowych, Adam i Michał wygrali w nich nawet po kilka walk, oboje awansowali do fazy pucharowej. W pierwszej rundzie Michał Pardela i Adam Purdał wygrali swe pojedynki, w drugiej fazie niestety oboje przegrali.

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

20. Adam Purdał,

27. Pardela Michał

W kategorii dziewcząt wystartowały Anna Czuchra i Zuzanna May. Naszym zawodniczko udało się przejść eliminacje grupowe i zakwalifikować się do fazy pucharowej.

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

35. Zuzanna May

47. Czuchra Anna