BIP

Uwaga

Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia we Wrocławiu 2017

27 marca 2017 r. uczniowie klasy sportowej wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym Challenge Wratislavia we Wrocławiu.

Uczniowie mieli możliwość udziału w największym międzynarodowym turnieju szermierczym dla dzieci do lat 15 (w samej konkurencji - szabli startowało powyżej 600 osób).

Zawodnicy z klasy startowali w średniej kategorii wiekowej (rocznik 2004 i 2005). W kategorii średniej (roczniki 2003 i 2004) startowali wszyscy nasi uczniowie.

Po walkach w grupie do fazy pucharowej udało się awansować w konkurencji dziewcząt Alicji Gontarz i Magdzie Kicie, Ala wygrała swoją pierwszą walkę z zawodniczką z Grecji i awansowała do najlepszej 64 turnieju, niestety w kolejnej walce uległa nieznacznie zawodniczce, która później zajęła 2 miejsce.

Dziewczyny zajęły miejsca: Alicja Gontarz 61 i Magdalena Kita 66, Zuzanna May 77, Małgorzata Pradela 93

Po walkach w grupie do fazy pucharowej udało się awansować w konkurencji chłopców: Kacprowi Rudemu i Pawłowi Norasowi. Ostatecznie wyniki naszych zawodników: Kacper Rudy 80, Paweł Noras 81 Michał Pardela 95, Adam Purdał 97 Szymon Smykała 99, Filip Józefowski 105. Reasumując wyjazdu na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia spełnił zakładane cele pod względem integracyjnym, organizacyjnym i merytorycznym.

  • chellenge_wroclaw_2017
  • chellenge_wroclaw_2017_1
  • chellenge_wroclaw_2017_2
  • chellenge_wroclaw_2017_3

Simple Image Gallery Extended
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.