Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików Memoriał Rafała Sznajdera w Sosnowcu 2017

8 kwietnia 2017 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców o Puchar Zagłębia – Memoriał Rafała Sznajdera w Sosnowcu.

Uczniowie mieli możliwość udziału w międzynarodowym turnieju szermierczym dla dzieci do lat 15.

Zawodnicy z klasy startowali w młodszej kategorii wiekowej dzieci (rocznik 2004 i 2005).

W konkurencji chłopców Filip Józefowski zajął trzecie miejsce, Michała Pradela był 6 a, Adam Purdał 8. Pozostałe miejsca naszych zawodników : 10 miejsce-Szymon Smykała, 11 miejsce – Paweł Noras, 14 miejsce Kacper Rudy 18 miejsce - Jakub Wątroba.

W konkurencji wystartowała tylko Alicja Gontarz, która po bardzo dobrych walkach eliminacyjnych oraz pucharowych, zajęła 9 miejsce.

• sosnowiec_08.04
  • sosnowiec_08.04_1