BIP

Uwaga

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Szermierce Olsztyn 2017

W dniach 10 -11czerwca 2017 r. wybrani uczniowie klasy sportowej wzięli udział w Mistrzostwach Młodzika w szermierce, które odbywały się w Olsztynie.

W kategorii chłopców w zawodach indywidualnych nasi uczniowie ostatecznie odpowiednio miejsca: Filip Józefowski 38, Paweł Noras 39, Michał Pardela 43, Szymon Smykała 52, Jakub Wątroba 68.

W kategorii dziewcząt indywidualnie wystartowały cztery uczennice: Alicja Gontar,z która zajęła 47 miejsce, Magdalena Kita była 51, Zuzanna May 61 i Małgorzata Pardela 62.

W zawodach drużynowych dziewczyny przegrały tylko jeden mecz o wejście do pierwszej ósemki z późniejszymi medalistkami. Późniejsze mecze zakończyły zwycięstwami i ostatecznie zajęły bardzo dobre 9 miejsce.

W zawodach drużynowych chłopcy przegrali swój pierwszy mecz z drużyną gospodarzy, później wygrali dwa mecze o awans do strefy 9-12. W ostatnim meczu zanotowali nieznaczną porażkę i ostatecznie zajęli 10 miejsce.

Biorąc pod uwagę, iż uczniowie naszej szkoły startowali po raz pierwszy w drużynowych Mistrzostwach Polski i będą mogli startować w tej kategorii jeszcze w większości przez dwa lata wyniki ich są bardzo dobre i stanowią pozytywną prognozę na przyszłe lata.

olsztyn 2017
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.