BIP

Uwaga

Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia we Wrocławiu 2013

Uczniowie mieli możliwość udziału w największym międzynarodowym turnieju szermierczym dla dzieci do lat 15 (w samej konkurencji - szabli startowało powyżej 500 osób).  

Zawodnicy z klasy startowali w średniej kategorii wiekowej, w której byli najmłodszym rocznikiem, na tle zawodników krajowych i z zagranicy nasi sprawnie radzili sobie w eliminacji grupowej, w której większość z nich wygrywała walki, a Danielowi Maciaszkowi udało się dojść do fazy pucharowej, w której wygrywając pierwszy puchar zajął 64 miejsce.

Należy zaznaczyć, że wynik Daniela to 10 miejsce Polaka w tym turnieju. (z rocznika 2001 Daniel był 3). Reasumując: wyjazd na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Challenge Wratislavia spełnił zakładane cele pod względem integracyjnym, organizacyjnym i merytorycznym.

  • wroclaw

Simple Image Gallery Extended
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.