List Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018, Rzecznik Praw Dziecka, Pan Marek Michalak, skierował do Uczniów list okolicznościowy.

List Rzecznika Praw Dziecka

Budżet obywatelski- konkurs plastyczny

W tym roku po raz pierwszy Prezydent Miasta zdecydował o „uwolnieniu” granicy wiekowej w Budżecie Obywatelskim Katowice. Oznacza to, że od tegorocznej edycji wszyscy mieszkańcy Katowic, nawet ci najmłodsi, mogą wziąć czynny udział w procesie. Aby zapoznać najmłodszych (i tych starszych) z ideą BO Młodzieżowa Rada Miasta przy współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice wyszła z propozycją organizacji wakacyjnego konkursu plastycznego pod nazwą „Budżet Obywatelski Oczami Młodych” skierowanego do dzieci i młodzieży szkolnej.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie państwo na stronie BO: Budżet obywatelski oczami młodych

Akcja Bezpieczne Wakacje 2018

bezpieczne wakacje 180 150

INFORMACJE KURATORIUM DOTYCZĄCE BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU DZIECI

Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji

"Bezpieczne Wakacje 2018",

której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Akcja trwa od  1 czerwca do 30 września 2018 r.

W ramach akcji przeprowadzamy pogadanki z uczniami, bierzemy udział w konkursie plastycznym.

koordynator  p. B. Pocheć