BEZPIECZNE WAKACJE 2019

Bądź bezpieczny w czasie wakacji- przestrzegaj zasad!!!

plakat bezpieczne wakacje  Szkoła Podstawowa Plakat-1

Spotkanie przyszłych klas I

Zapraszamy!

Dyrekcja informuje, że spotkanie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 10.06.2019 r. o godz. 16.30 przy ul. Dekerta1.

Bardzo prosimy o obecność.

Informacja o stypendium

Realizacja stypendium szkolnego przyznanego na II półrocze roku szkolnego 2018/2019 dobiega końca. Ostateczny termin rozliczania zakupów to 6 czerwca 2019 r.

Dochód z pikniku 2019 r

INFORMACJA

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach z radością informuje, że w tegorocznym Pikniku Rodzinnym " Uczeń w Europie " organizowanym wspólnie ze Społecznością Uczniowską i Radą Pedagogiczną w dniu 16.05.2019r. zebrano kwotę 1843,00 - zł, która zasiliła konto Rady Rodziców.

Dochód uzyskany z festynu Rada Rodziców przeznaczy na:

zakup nagród dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019

WSZYSTKIM RODZICOM, SPONSOROM, KOORDYNATOROM PIKNIKU, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA AKTYWNĄ POMOC PRZY ORGANIZACJI IMPREZY

PRZEWODNICZĄCY RADY RODZICÓW        DYREKTOR SZKOŁY

GRZEGORZ KIEROT                                        ALEKSANDRA MUSIOŁ

Piknik Rodzinny

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie

Jeszcze raz przypominamy, że w dniu dzisiejszym tj. 16.05.2019r. o godz. 16.00 startuje „Piknik Rodzinny” pod hasłem „Uczeń w Europie”.

Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mogli bawić się „ pod chmurką” … lub w murach szkoły przy ul. Dekerta 1. ZAPRASZAMY! CZEKAMY!

Dochód z pikniku zostanie przeznaczony na nagrody dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Z pozdrowieniami

Przewodniczący Rady Rodziców Dyrektor Szkoły