Dochód z festynu

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach z radością informuje, że w tegorocznym Festynie Rodzinnym " Mama , Tata i Ja" organizowanym wspólnie ze Społecznością Uczniowską i Radą Pedagogiczną w dniu 23.05.2017r. zebrano kwotę 1168,64 - zł, która zasiliła konto Rady Rodziców.

Dochód uzyskany z festynu Rada Rodziców przeznaczy na:

zakup nagród dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

WSZYSTKIM RODZICOM, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA AKTYWNĄ POMOC PRZY ORGANIZACJI KIERMASZU

PRZEWODNICZĄCY RADY RODZICÓW                    DYREKTOR SZKOŁY

GRZEGORZ KIEROT                                             ALEKSANDRA MUSIOŁ

Informujemy także, że podczas Pikniku Rodzinnego wolontariusze Szkolnej Akademii Wolontariusza  „ Promyczek” przeprowadzili zbiórkę na rzecz dzieci leczących się na oddziale onkologicznym Górnośląskiego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Katowicach.

Uczniowie sprzedawali m. in. przygotowane babeczki. Podczas imprezy zebrano 513 zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojny gest.

Kwota została przeznaczona na zakup gier i puzzli dla chorych dzieci. Szczegółowe rozliczenie akcji  znajduje się u opiekuna naszych wolontariuszy – pani Agnieszki Olczyk