rekrutacjap

Rozpoczynamy rekrutację do klasy I na rok szkolny 2019/2020.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17

im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach informuje,

że trwają zapisy dzieci z rocznika 2012

zamieszkałych w obwodzie szkoły do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020.

Obwód szkoły obowiązujący od dnia 1.09.2017r. na mocy Uchwały nr IIIVIII/761/17 Rady Miasta Katowice zamieszczony jest na stronie internetowej szkoły www.sp17.katowice.pl w zakładce "Ważne dla Rodzica"  NOWY OBWÓD SZKOŁY

Prosimy Rodziców/Opiekunów o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły celem dokonania formalności. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zgłoszenia dokonać najpóźniej do 31 marca 2019r.

Zgłoszenie dziecka rejonowego do klasy pierwszej można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej w zakładce zakładce ważne dla rodzica. » "Rekrutacja". Do zgłoszenia należy dołączyć podpisaną klauzulę obowiązku informacyjnego dotyczącą danych osobowych.

Pod dokumentami wymagane są podpisy obojga Rodziców/Opiekunów.

Rodziców/ Opiekunów dzieci zameldowanych w rejonie naszej szkoły, które nie będą uczęszczały do SP17, prosimy o niezwłoczne przekazanie informacji w jakiej placówce rozpoczną edukację.