Budżet obywatelski- konkurs plastyczny

W tym roku po raz pierwszy Prezydent Miasta zdecydował o „uwolnieniu” granicy wiekowej w Budżecie Obywatelskim Katowice. Oznacza to, że od tegorocznej edycji wszyscy mieszkańcy Katowic, nawet ci najmłodsi, mogą wziąć czynny udział w procesie. Aby zapoznać najmłodszych (i tych starszych) z ideą BO Młodzieżowa Rada Miasta przy współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice wyszła z propozycją organizacji wakacyjnego konkursu plastycznego pod nazwą „Budżet Obywatelski Oczami Młodych” skierowanego do dzieci i młodzieży szkolnej.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie państwo na stronie BO: Budżet obywatelski oczami młodych