Do rodziców uczniów klas 8

Uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej oraz gimnazjalistów klas trzecich rozpoczynających ostatni rok przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy na weekendowy formacyjny wyjazd do Poronina k. Zakopanego.

Wyjazd busem w piątek 07.09.2018 r. ok. 16.00 sprzed kościoła NMP Wspomożenia Wiernych w Katowicach-Wełnowcu.

Powrót w niedzielę 09.09.2018 r. w godzinach wieczornych ok. 18.00.

Zakwaterowanie: Agroturystyka Żegleniówka, Poronin, ul. Za Torem 28

W planie: codzienna Msza Święta, spotkania w grupach, górskie wycieczki, wieczorne animacje, kurs fotografowania, gry na gitarze i pisania ikon...

Koszt: transport (finansuje parafia), zakwaterowanie 100 zł (noclegi + śniadania + kolacja w sobotę), posiłki (2 obiady po 13 zł z kieszonkowego).

Zabrać: odzież na zmienną pogodę, obuwie na wyjście i :)
Zapisy jak najszybciej!, w zakrystii po mszy bądź telefonicznie w parafii tel. 32 258 42 39.

ks. Krzysztof Horowski
i animatorzy, uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki