BIP

Uwaga

Konkurs plastyczny z okazji 25 lat Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce 2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza Uczniów i Nauczycieli do wzięcia udziału w konkursach upamiętniających 25 rocznicę przystąpienia przez Polskę do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Konkursy odbywają się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Praca plastyczna w formie rzeźby lub na papierze (praca płaska) w dowolnej technice plastycznej i z wykorzystaniem dowolnych materiałów plastycznych (np. kredka, farba, ołówek, plastelina, modelina, wycinanka, kolaż)
Praca powinna obrazować:

  • wybrane prawa lub wolności gwarantowane w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka
  • Europejski Trybunał Praw Człowieka, w tym jego budynek, sędziów, rolę lub działanie.

Termin szkolny: do 10 listopada 2018

 

Więcej szczegółów na stronie:

https://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/europejski_trybunal_praw_czlowieka/konkurs2018/konkurs_msz_dla_szkol__25_lat_europejskiej_konwencji_praw_czlowieka

Zapisy u p. Eweliny Zbrońskiej - Langner.
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.