BIP

Uwaga

Konkurs MEN pn. „Wiem wszystko o życiu i dokonaniach Constantina Carathéodory’ego – greckiego matematyka” 2018

plakat konkurs kuratorium

W związku z obchodami 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Grecji, Minister Edukacji Narodowej ogłasza konkurs pn. „Wiem wszystko o życiu i dokonaniach Constantina Carathéodory’ego – greckiego matematyka” organizowany dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz nauczycieli – opiekunów merytorycznych tych uczniów. Motto konkursu wiedzy o jednym z najwybitniejszych matematyków ubiegłego stulecia brzmi „Od wiedzy ważniejsza jest tylko wyobraźnia” i nawiązuje do zadań i celów realizowanych zgodnie z Programem rządowym „Aktywna tablica”.

Więcej szczegółów na stronie konkursu.

Regulamin

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.