26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020.

Był to rok bardzo trudny dla całej naszej społeczności. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych uczniów ceremonia zakończenia roku szkolnego odbyła się w nieco innej formie niż zwykle. Pani Dyrektor Aleksandra Musioł oraz Pani Wicedyrektor Justyna Niedźwiecka pożegnały naszych 8-klasistów na sali gimnastycznej razem z wychowawcami klas ósmych a uczniowie klas 1-3 oraz 4-7 udali się do swoich sal zgodnie z harmonogramem zapewniającym bezpieczeństwo uczniom gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa. Pani Dyrektor podziękowała za wspólnie przeżyty rok szkolny 2019/20 oraz życzyła wszystkim rodzicom i uczniom bezpiecznych, zdrowych i słonecznych wakacji. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem a także nagrody za udział w konkursach. Na zakończenie został wyświetlony film specjalnie przygotowany przez uczniów klasy 8A i 8B.