•  Zadzwoń do nas
  •  32 2581889
  • A-
  • A
  • A+
  •  
  •  +

Search HP

HARMONOGRAM WYDAWANIA ŚWIADECTW- 26.06.2020

Klasy IV – VIII

Budynek przy ul. Dekerta 1

UWAGA !

Uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z ustalonymi w harmonogramie godzinami. Ustawiają się na wyznaczonych liniach zachowując między sobą wskazane odstępy.

 

WEJŚCIE GŁÓWNE

WEJŚCIE PRZEZ SZATNIĘ

Godz. 8.30

Klasa 8a

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 1 do 12

Godz. 8.30

Klasa 8a

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 13 do 23

Godz. 8.45

Klasa 5a

SALA nr 4

uczniowie od nr 1 do 13

Godz. 8.45

 

 

Klasa 4a

SALA nr 5

uczniowie od nr 1 do 11

Godz. 9.10

Klasa 5a

SALA nr 4

uczniowie od nr 14 do 25

Godz. 9.10

Klasa 4a

SALA nr 5

uczniowie od nr 12 do 22

Godz. 9.40

Klasa 8b

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 1 do 9

Godz. 9.40

Klasa 8b

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 10 do 18

Godz. 10.00

Klasa 7a

SALA nr 14

uczniowie od nr 1 do 9

Godz. 10.00

Klasa 5b

SALA nr 3

uczniowie od nr 1 do 11

Godz. 10.20

Klasa 7a

SALA nr 14

uczniowie od nr 10 do 17

Godz. 10.20

Klasa 5b

SALA nr 3

uczniowie od nr 12 do 22

Godz. 10.40

Klasa 5c

SALA nr 5

uczniowie od nr 1 do 13

Godz. 10.50

Klasa 7b

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 1 do 9

Godz. 11.00

Klasa 5c

SALA nr 5

uczniowie od nr 14 do 25

Godz. 11.10

Klasa 7b

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 10 do 18

Godz. 11.20

Klasa 7c

SALA nr 13

uczniowie od nr 1 do 9

Godz. 11.30

Klasa 6a

SALA nr 14

uczniowie od nr 1 do 10

Godz. 11.40

Klasa 7c

SALA nr 13

uczniowie od nr 10 do 18

Godz. 11.50

Klasa 6a

SALA nr 14

uczniowie od nr 11 do 21

Godz. 12.00

Klasa 6b

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 1 do 9

Godz. 12.10

Klasa 6c

SALA nr 15

uczniowie od nr 1 do 10

Godz. 12.20

Klasa 6b

SALA GIMNASTYCZNA

uczniowie od nr 10 do 19

Godz. 12.30

Klasa 6c

SALA nr 15

uczniowie od nr 11 do 19

Godz. 12.40

Klasa 6d

SALA nr 13

uczniowie od nr 1 do 10

Godz. 13.00

Klasa 6d

SALA nr 13

uczniowie od nr 11 do 19

 

HARMONOGRAM WYDAWANIA ŚWIADECTW- 26.06.2020

Klasy I – III

Budynek przy ul. Józefowskiej 52

 

UWAGA !

Uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z ustalonymi w harmonogramie godzinami. Ustawiają się na wyznaczonych liniach zachowując między sobą wskazane odstępy.

 

 

WEJŚCIE PRAWE

WEJŚCIE LEWE ( SZATNIA)

Godz.

8.30 – 9.00

Klasa I a

SALA nr 6

uczniowie od nr 1 do 10

 

Godz.

8.45 – 9.15

Klasa I b

SALA nr 1

uczniowie od nr 1 do 10

Godz.

9.15 – 9.45

Klasa I a

SALA nr 6

uczniowie od nr 11 do 20

 

Godz.

9.30 – 10.00

 

 

Klasa I b

SALA nr 1

uczniowie od nr 11 do 19

Godz.

10.00 – 10.30

Klasa II b

SALA nr 6

uczniowie od nr 1 do 12

 

Godz.

10.15 – 10.45

Klasa II a

SALA nr 1

uczniowie od nr 1 do 12

Godz.

10.45 – 11.15

Klasa II b

SALA nr 6

uczniowie od nr 13 do 24

 

Godz.

11.00 – 11.30

Klasa II a

SALA nr 1

uczniowie od nr 14 do 27

Godz.

11.30 – 12.00

Klasa III b

SALA nr 6

uczniowie od nr 1 do 9

 

Godz.

11.45 - 12.15

Klasa III a

SALA nr 1

uczniowie od nr 1 do 11

Godz.

12.15 - 12.45

Klasa III b

SALA nr 6

uczniowie od nr 10 do 17

 

Godz.

12.30 – 13.00

Klasa III a

SALA nr 1

uczniowie od nr 12 do 21

 

W dniu  23  listopada 2019 odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w szabli młodzików w Koninie.  W   turnieju ogólnopolskim z klasy sportowej startowało  5 uczniów (3 zawodników i 2 zawodniczki).

 

W kategorii chłopców wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w eliminacji grupowej, niektórzy  wygrali w nich j nawet po kilka walk, wszyscy awansowali do fazy pucharowej, w której najlepiej spisał się Igor, który po dwu bardzo dobrych walkach   w fazie pucharowej (V do 2 i V do 10), awansował do najlepszej szesnastki turnieju i dopiero w walce o finał musiał uznać wyższość obecnie najlepszego zawodnika w tej kategorii przegrywając do 7.

 

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

 16-Igor Koczwara

 35- Aleksander Świerz

 56- Oskar Wiśniewski

 

 

W kategorii dziewcząt walczyły Lena Stawiarz i  Oliwia Gogoła, które wygrały kilka walk i awansowały do fazy pucharowej turnieju, a Oliwia wygrywając swą pierwszą walkę w pucharach awansowała do pierwszej 32 turnieju.

 

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to:

 

 29 - Oliwia Gogoła 

 36  - Lena Stawiarz

   

 

Wyjazd na zawody można uznać za  udane, szczególnie że wszyscy zawodnicy zanotowali na swoim koncie jakieś zwycięstwo. :-)

Ogólnopolski Turniej Szermierczy Młodzików „O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kamionkach w szabli dziewcząt i chłopców” – Kamionki – 09.11.2019.

W dniu 9 listopada 2019 r odbył się Ogólnopolski Turniej  w szabli młodzików  Kamionkach koło Poznania . Z naszej szkoły startowało   7 uczniów (3  zawodników i  4 zawodniczki).

 

W zawodach wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli w  eliminacjach grupowych, niektórzy  wygrali w nich  nawet po kilka walk, i wszyscy awansowali do fazy pucharowej w której w większości wygrała swoją pierwszą walkę.

Najlepszy wynik uzyskała Zuzanna Krot której udało  się awansować do najlepszej szesnastki turnieju a w 32 byli jeszcze Igor Koczwara, Borys Krawczyk, Oliwia Gogoła, Lena Stawiarz i Kinga Ciociorko

 

Miejsca dziewcząt w turnieju młodziczek to:

14. Zuzanna Krot

22. Oliwia Gogoła

25. Lena Stawiarz

32. Kinga Ciociorko

 

 

 Chłopcy zajęli odpowiednio miejsca kategoria młodzika:

17.Igor Koczwara

22.Borys Krawczyk

48.Oskar Wiśniewski

 

Cieszy to że zawodnicy zaczęli poprawiać swoje wcześniejsze błędy i nie było osoby, która wyjechałaby z Wielkopolski bez zwycięstwa

 

 

 

 

Drugie miejsce Michaliny i finał Igora na Ogólnopolskim Turnieju Szablowym w Milanówku

 

W dniu 19 października  2019 r odbył się Ogólnopolski  Turniej Szermierczy Dziewcząt i Chłopców” Milanowska Szabla” 

 

Turniej odbywał się w dwóch  kategoriach wiekowych - uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii dzieci  i  w kategorii młodzika.

 

W kategorii dzieci – dziewczęta wystartowała Michalina Walczak. Zawodniczce udało się przejść eliminacje grupową, w której wygrała wszystkie swoje walki.

 

Michalina w fazie pucharowej wygrała dwie walki  i  dopiero w ścisłym finale o pierwsze miejsce  musiała uznać wyższość rywalki, zajmując bardzo wysokie II miejsce. 

 

 

W kategorii chłopców - młodzik wszyscy nasi uczniowie z powodzeniem walczyli eliminacji grupowej awansując do fazy pucharowej, a Maciej Walczak, Olek Świerz, i Igor Koczwara awansowali do  najlepszej 32 zawodów. W 32 Igor najpierw pokonał zawodnika z Warszawy, a w drugim pojedynku po świetnej walce wygrał z zawodnikiem rozstawionym z numerem 3 z Grodziska i awansował do najlepszej 8 turnieju.  

 

Ostatecznie chłopcy zajęli odpowiednio miejsca:

  1. Igor Koczwara 18. Aleksander Świerz 24.Maciej Walczak 34 Borys Krawczyk 

 

W kategorii młodziczek – dziewcząt, wszystkim naszym zawodniczko udało się przejść eliminacje grupową, w której każda z nich wygrała parę walk. Dziewczyny dzielnie walczyły w pucharach  a Kindze Ciociorko i Oliwii Gogole udało się awansować do najlepszej 32 turnieju.

 

Miejsca dziewcząt na tym turnieju to: 21 Oliwia Gogoła 30.Kinga  Ciociorko  33.Lena Stawiarz

 

Wyjazd na zawody można uznać za bardzo udane, szczególnie drugie miejsce Michaliny i finał Igora ale także bardzo dobre walki wszystkich naszych zawodników z których jesteśmy bardzo zadowoleni.  :-)

 

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły nr 17

Szkoła Promująca Zdrowie

Śląska Szkoła Ćwiczeń

Razem raźniej

Dziennik elektroniczny

« September 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Szkoła Podstawowa Nr 17 im Tadeusza Kościuszki

ul. Dekerta 1 40-140 Katowice

  • Telefon  32 2581889
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework