Szanowni Rodzice/ Opiekunowie

Zgodnie z podjętą w dniu 11 marca 2020r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno -wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych , dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach informuje :

1. W dniach od 12 do 13 marca 2020 roku w naszej szkole odbywać się będą tylko zajęcia opiekuńcze. Zgodnie z zaleceniem Ministra dziecko można przysłać do szkoły tylko w szczególnych wypadkach. Głównym celem jest ograniczenie ewentualnego przenoszenia koronawirusa.

2. Od 16 do 25 marca 2020 roku zajęcia w Szkole Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach będą całkowicie zawieszone.

Więcej informacji na stronie MEN https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Ponadto informujemy, że przewidziane w terminie 18-20.03.2020 Rekolekcje Wielkopostne oraz konkurs Kangur Matematyczny zostają również odwołane.

Odwołane zostają również planowane na dzień 19.03.2020 zebrania z rodzicami.

Stołówka szkolna będzie wydawać obiady tylko w dniach opiekuńczych, tj. 12 i 13.03.2020r.

Dyrektor Szkoły Aleksandra Musioł