BIP

Uwaga

Uroczyste wręczenie Wyróżnienia ORE "Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów w szkole"

dyplom ore

W dniach 7 - 8 listopada 2013 r. odbyła się w Warszawie konferencja zorganizowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, podczas której Lider Zdolności p. Ewelina Zbrońska - Langner odebrała z rąk Wiceminister Edukacji Narodowej p. Beaty Berdzik

Wyróżnienie dla SP 17

za udział w realizacji zadania

"Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów w szkole".

ore 1

Nasza 17-tka znalazła się wśród 50 szkół z całego kraju, które otrzymało to wyróżnienie.

Nominację do wyróżnienia otrzymało 140 szkół.

Cieszymy się, że nasza szkoła zalicza się w poczet szkół rozwijających zdolności, zainteresowania i pasje uczniów oraz przyjaznych sześciolatkom, że podjęty trud został zauważony i doceniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 
Powered by Joomla! by PB®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.