Spotkanie autorskie w MBP

Dnia 20 października 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach – Filia nr 6 odbyło się ciekawe wydarzenie kulturalne - spotkanie z Panią Katarzyną Ryrych (autorką książek dla dzieci i dorosłych). W spotkaniu uczestniczyła klasa Va z wychowawczynią Panią Hanną Wilk. Autorka w sposób bardzo ciekawy opowiadała o tym, jak powstawały jej książki. Później dzieci zadawały różne pytania, np.

  • jak długo pisze się książkę,
  • skąd biorą się pomysły do napisania książki.

Jak to na spotkaniach autorskich bywa, można było nabyć książki z imienną dedykacją autorki. Na zakończenie głos zabrała Pani Anna Marzec, która podziękowała Pani Ryrych za możliwość uczestniczenia w spotkaniu. Autorka na jednej ze swych książek wpisała dedykację dla Szkoły Podstawowej nr 17.

Organizatorką wydarzenia z ramienia szkoły była Pani bibliotekarka Anna Marzec.