•  Zadzwoń do nas
  • A-
  •  +

Search HP

Program InterACT „Każdy z nas jest inny i każdy taki sam”

Celem programu InterACT jest kształtowanie właściwych postaw wśród dzieci wobec różnych form niepełnosprawności, a także zaburzeń w komunikowaniu się, w tym jąkania.

W roku szkolnym 2021/2022 realizowany był w klasach 1b oraz 3a przez wychowawców: panią Joannę Maselik oraz panią Tamarę Jamróz.

Przypominam, że w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego "Bezpieczne Dziecko Przyjaciel Sznupka, Bezpieczny Nastolatek" odbywają się następujące konkursy (w załączeniu Regulaminy)
Chętnych zapraszamy do udziału. Prace należy przekazać do p. Anny Glinkowskiej lub do Pedagoga szkolnego.

Regulamin 01

Regulamin 02

Regulamin 03

Regulamin 04

Klasy I a i I c bierą udział w programie "Plastek i jego zaczarowane pudełko".

Od stycznia 2021 realizowany jest w szkole edukacyjny program profilaktyki uniwersalnej  „Loguj się z głową”.

„PROGRAM DLA SZKÓŁ” wcześniej „Owoce i warzywa w szkole” i „Mleko w szkole”.

Od października 2020 r. uczniowie  klas III biorą udział w programie uczestnicząc w bezpłatnych zajęciach na basenie MOS w Katowicach.

W  roku szkolnym2020/2021 klasa 6a realizuje program " Być jak Ignacy"

"Smaki życia czyli debata o dopalaczach"

MIEJSKI PROGRAM PROFILAKTYCZNY Bezpieczne dziecko - przyjaciel Sznupka. Bezpieczny Nastolatek.

JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework