Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pt. "Zimowe krajobrazy i zabawy" zorganizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 13 w Katowicach.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Zadanie uczniów jest wykonanie jednej pracy własnego autorstwa. Praca musi być utrzymana w tematyce zimy (jako pory roku).

Kategorie:

  • OBRAZ - praca twórcza wykonana w programie graficznym Paint lub innym programie. Pracę należy zapisać pod nazwą imię i nazwisko w formacie .jpg lub .png (np. Jan_Kowalski.jpg)

lub

  • POKAZ SLAJDÓW - praca twórcza wykonana ze zdjęć własnego autorstwa. 
  • w programie PowerPoint z wykorzystaniem animacji, przejść, muzyki itp. zapisana imieniem i nazwiskiem w formacie .wmv (czas 2 minuty)
  • w dowolnym programie do tworzenia i edycji filmów, zapisana imieniem i nazwiskiem w formacie .mp4 lub .wmv (czas prezentacji 2 minuty)

Wraz z pracami należy dostarczyć kartę zgłoszenia uczestnictwa w konkursie - Załącznik 1 oraz pisemną zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych.

Załączniki 1 i 2 do pobrania

Prace prosimy przesyłać/dostarczyć do nauczycieli informatyki (p. Bogumiła Pocheć, p. Agnieszka Gawor, p. Ewelina Zbrońska-Langner) wraz z załącznikami

do 10 lutego 2020 r.

Zapraszamy!