WYNIKI OLIMPIADY OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Szanowni Organizatorzy Olimpiad Przedmiotowych,

Serdecznie dziękujemy za współpracę i Państwa zaangażowanie w przeprowadzenie olimpiad przedmiotowych wśród uczniów szkół podstawowych i średnich. Ranking oraz wyniki uczniów są dostępne pod adresem https://www.olimpus.edu.pl/wyniki/366/18665-366-157416-wyniki.pdf

Pełne opracowanie wyników wraz z dyplomami oraz ewentualnymi nagrodami otrzymają Państwo pocztą tradycyjną.

Jeżeli podany link nie działa lub macie Państwo pytania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 517-16-50 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 lub wiadomość e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pracownicy firmy Olimpus odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

W tym roku sesja wiosenna olimpiady odbyła się online.

Koordynatorem konkursu była p. Iwona Józefowska.

Z naszej szkoły w  konkursie wzięło udział 14 osób.

Najlepszy wynik i Dyplom laureata otrzymała

Basia Chmielowska z klasy 4a.

GRATULUJEMY!

Zachęcamy do udziału w przyszłym roku !!!