Szanowni Państwo,

W tym roku Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur odbędzie się 18 marca o 9:00. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń, który wpłaci 10 zł opłaty za konkurs oraz dostarczy oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie podpisany przez Rodzica/Opiekuna Prawnego.

W związku z sytuacją epidemiczną uczniowie klas 2 i 3 przynoszą pieniążki i podpisane oświadczenia do swojego wychowawcy. Natomiast uczniowie z klas 4-8, którzy chcieliby wziąć udział, proszeni są o przyniesienie pieniążków i oświadczeń na portiernię szkoły w budynku przy ul. Dekerta 1 w godz.: 7:00-9:00 i 14:00-16:00.

Oświadczenia można również przesłać do nauczyciela uczącego danego ucznia matematyki (Pani B. Pocheć: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pani E.Lisak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pani A. Krzysiek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Treść oświadczenia dostępna jest do pobrania poniżej. Proszę również o informację do nauczyciela przedmiotu, kto jest zainteresowany konkursem.

Zarówno pieniążki jak i oświadczenia proszę składać w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do 31.01.2021r.

Z poważaniem,

Ewa Lisak,

Koordynator konkursu

 

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w Międzynarodowym Konkursie
„Kangur Matematyczny”

https://drive.google.com/file/d/1Jk3agMbjAJpO3-ywn1O11swW_jMVz5xv/view?usp=sharing