Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu przyznaliśmy następujące tytuły oraz dyplomy:

- za miejsca od IV do VIII - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
- pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.
 
Gratulujemy!
  
Lista z wynikami punktowymi wszystkich uczniów znajduje się w załączniku. Dyplomy dla uczestników, podziękowania dla Szkolnych Koordynatorów oraz certyfikaty dla szkół zostaną wysłane pocztą po zakończeniu ferii zimowych we wszystkich województwach. 
 

Koordynatorzy konkursu:

mgr Anna Komarnicka
mgr Joanna Komarnicka