„Wolność w czasach zarazy”. Moje życie w czasie epidemii.

CELE KONKURSU:

- rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną,

- kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji,

- rozwijanie zainteresowań uczniów.

 

ZADANIE KONKURSOWE:

Nagraj film (od 1 do 3 min.), który będzie pokazywał, jak wygląda Twoje życie, nauka, rozrywka w czasie epidemii koronawirusa. Film powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, lub animowany oraz zapisany w formacie mp4 lub avi.

Skład: 1-3 osoby.

 

TERMIN SKŁADANIA PRAC: 05.06.2020

 

Prace proszę wysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Najlepsze prace zostaną wysłane za zgodą rodzica/opiekuna prawnego na V Konkurs i Przegląd Spotów Profilaktycznych realizowany w ramach programu Profilaktyki Rówieśniczej w Katowicach.

 

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!!!!!