Zapraszam serdecznie na majowe świętowanie DNIA JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

  1. Test wiedzy o krajach niemieckojęzycznych dla klas VII –VIII -Quizizz.

Termin 6.05.2021  godzina 15.30 platforma Teams.

  1. Udekoruj swój pokój kolorami flagi, przedmiotami związanymi z wybranym krajem niemieckojęzycznym ( Niemcy, Szwajcaria, Austria i Lichtenstein) i zrób zdjęcie oraz napisz 5 zdań, dlaczego wybrałaś/eś ten kraj i co Ci się w nim szczególnie podoba( klasy 7 i 8 w języku niemieckim)

Konkurs dla klas  I- VIII.

Termin : Zdjęcia wraz z opisem proszę przesłać do 10.05.2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Opowiedz wybraną BAŚŃ pisarzy niemieckich braci Grimm w formie komiksu/ historyjki obrazkowej- technika dowolna( również grafika komputerowa).

Konkurs dla klas I-VI

Termin: Zdjęcie/scann komiksu/ historyjki obrazkowej proszę przesłać do 10.05.2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia i szczegóły u pani Aliny Olszewskiej