DNI EUROPEJSKIE W  „17” OD 6  DO 14 MAJA 2021

Zapraszamy serdecznie na majowe świętowanie

  1. Udział klas 4- 8 w quizach prowadzonych przez edukatorów Punktu Informacji Europejskiej w Katowicach

Termin 10.05  do 14.05.2021

 

  1. „My favourite place”- konkurs plastyczno- językowy dla klas  I- III. Narysuj swoje ulubione miejsce w jednym z wybranych krajów europejskich  i napisz po angielsku 5 słówek znajdujących się na rysunku

Termin:  prace zostawić w szkole u p. I Józefowskiej, A. Komarnickiej lub u wychowawcy do dnia 12.05.2021

 

  1. „My favourite place”- konkurs plastyczno- językowy dla klas  IV- V. Narysuj swoje ulubione miejsce w jednym z wybranych krajów europejskich i napisz po angielsku dlaczego wybrałeś to miejsce

Zdjęcia wraz z opisem proszę przesłać do 12.05.2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      lub    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  1. „My favourite dish”- konkurs kulinarno-językowy dla klas VI- VIII. Wybierz jakąś potrawę kraju europejskiego, przygotuj, zrób zdjęcie, napisz przepis po angielsku i prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin: Zdjęcie proszę przesłać do 12.05.2021

  

Za udział w konkursie będą przyznawane punkty z zachowania (+5 pkt) oraz oceny z języka angielskiego (celująca lub bardzo dobra)

Za zajęcie 1-3 miejsca w konkursie uczeń otrzyma: 10pkt

                                                                        

Koordynatorzy:

- p. Danuta Józefowska, p. Katarzyna Białoskórska, p. Anna Komarnicka, p. Joanna Komarnicka