Szkolny Konkurs Matematyczny „ROZKOSZE ŁAMANIA GŁOWY"

2021/2022

1. W roku szkolnym 2021/2022 kontynuowany jest całoroczny konkurs matematyczny Rozkosze Łamania Głowy.
2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas IV - VIII, którzy lubią rozwiązywać zagadki matematyczne i logiczne.
3. Konkurs składa się z trzech etapów.
4. Zadania do rozwiązania będą pojawiać się na stronie internetowej szkoły.
5. Za rozwiązanie zadań każdego etapu uczniowie otrzymują określoną ilość punktów. Punktacja jest aktualizowana po każdym etapie konkursu i znajduje się u koordynatorów konkursu.
6. Podsumowanie konkursu odbędzie się w czerwcu, a nagrody dla najlepszych uczniów z klas IV, V, VI, VII i VIII wręczone na uroczystości zakończenia roku szkolnego.
7. Zadania z pierwszego etapu konkursu należy przynieść nauczycielom koordynatorom do końca grudnia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
Koordynatorzy: Bogumiła Pocheć, Ewa Lisak, Agnieszka Gawor - Głowacka