MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ „Święta majowe w naszej Ojczyźnie”

DLA UCZNIÓW KLAS I - V

Termin:    do 6 maja 2022

    Organizator: Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki

                                     w Katowicach, ul. Dekerta 1

          tel. 32 253 99 62

I  CELE KONKURSU:

 1. Rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.
 2. Pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
 3. Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym.
 4. Kształtowanie poczucia estetyki.
 5. Doskonalenie sprawności manualnych.
 6. Współpraca biblioteki z wychowawcami klas.

 II   ZASADY KONKURSU:

1.     Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-V.

 1. Zadaniem uczestników jest wykonanie jednostronnej zakładki do książki. Praca może być wykonana dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.) Mogą być użyte dowolne płaskie materiały nie brudzące i nie niszczące książki. Kształt pracy dowolny.
 2. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną indywidualnie wykonaną pracę.
 3. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko autora projektu, klasę.
 1. Termin dostarczenia prac upływa 6 maja 2022 roku.
 2. Uczestników oceniać będzie komisja powołana przez organizatorów.
 3. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły do 13 maja.

III WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Warunkiem udziału jest przygotowanie zakładki.
 2. Każda szkoła nadsyła zgłoszenie mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (organizator deklaruje potwierdzić mailowo przyjęcie zgłoszenia).
 1. Z jednej szkoły może wziąć udział w konkursie maksymalnie 10 uczniów.

 IV   OCENIE PODLEGAJĄ:

 • walory artystyczne,
 • oryginalność,
 • pracochłonność
 • pomysłowość,
 • kreatywność,

 V   ZGŁOSZENIA:

 1. Zgłoszenia będą przyjmowane mailowo do 6 maja 2022. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – proszę o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia.

W tytule: Konkurs „Święta majowe”.

 1. Wszelkich informacji udzielają organizatorzy -:
 • Aleksandra Wasilewska tel. 500 062 469,
 • Marta Kazuch tel. 570 336 317.

 

  

GORĄCO ZAPRASZAMY

DO SIEDEMNASTKI !