MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ „Święta majowe w naszej Ojczyźnie”

DLA UCZNIÓW KLAS I - V

Termin:    do 6 maja 2022

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki

w Katowicach, ul. Dekerta 1

I  CELE KONKURSU:

1. Rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.
  2. Pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
  3. Dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym.
  4. Kształtowanie poczucia estetyki.
  5. Doskonalenie sprawności manualnych.
  6. Współpraca biblioteki z wychowawcami klas.

II   ZASADY KONKURSU:

1.     Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-V.

1. Zadaniem uczestników jest wykonanie jednostronnej zakładki do książki. Praca może być wykonana dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.) Mogą być użyte dowolne płaskie materiały nie brudzące i nie niszczące książki. Kształt pracy dowolny.
  2. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną indywidualnie wykonaną pracę.
  3. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko autora projektu, klasę.
  1. Termin dostarczenia prac upływa 6 maja 2022 roku.
  2. Uczestników oceniać będzie komisja powołana przez organizatorów.
  3. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły do 13 maja.

III WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Warunkiem udziału jest przygotowanie zakładki.
  2. Każda szkoła nadsyła zgłoszenie mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (organizator deklaruje potwierdzić mailowo przyjęcie zgłoszenia).
  1. Z jednej szkoły może wziąć udział w konkursie maksymalnie 10 uczniów.

IV   OCENIE PODLEGAJĄ:

• walory artystyczne,
  • oryginalność,
  • pracochłonność
  • pomysłowość,
  • kreatywność,

V   ZGŁOSZENIA:

1. Zgłoszenia będą przyjmowane mailowo do 6 maja 2022. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – proszę o wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia.

W tytule: Konkurs „Święta majowe”.

1. Wszelkich informacji udzielają organizatorzy -:
  • Aleksandra Wasilewska tel. 500 062 469,
  • Marta Kazuch tel. 570 336 317.

GORĄCO ZAPRASZAMY

DO SIEDEMNASTKI !