Z uwagi na zagrożenie epidemiczne oraz za zgodą organu prowadzącego

Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Katowicach

w okresie od 4 do 24 maja br. zmienia organizację swojej pracyNa terenie poradni będą realizowane tylko najpilniejsze wizyty diagnostyczne, które są związane z wydawaniem opinii i orzeczeń niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci i młodzieży, o czym decyduje dyrektor poradni.

Pozostałe zadania poradni są realizowane przez pracowników poradni z wykorzystaniem metod pracy na odległość, adresy mailowe wszystkich pracowników dostępne są na stronach internetowych poradni.

O wznowieniu stałego przyjmowania klientów oraz zapisów na badania, konsultacje oraz zajęcia indywidualne i grupowe na terenie poradni poinformujemy Państwa poprzez stronę internetową poradni: www.ppp5katowice.eu lub www.ppp5katowice.edupage.org

 

W razie potrzeby kontaktu prosimy o korzystanie z poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numeru telefonicznego 32 203 54 46