12 grudnia w naszej szkole odbył się "Kiermasz Świąteczny", w którym uczniowie wraz z rodzicami zakupili ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów z klas I-III, degustowali pyszne wypieki i miło spędzali wspólnie czas. Zobaczcie sami.

Największą przyjemnością dla uczniów było ozdabianie pierniczków - kolorowym lukrem, posypkami i brokatem, któremu patronowała klasa IIb. Oczywiście ogromnym zainteresowaniem rodziców cieszyła się kawa i herbatka w kawiarence. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim dzięki aniołkom witającym przybyłych tacą słodkości. Szkolne korytarze ozdobiły ekspozycje prac wykonane przez naszych uczniów, a z sufitu zwisały kolorowe bombki. 

KOORDYNATORZY KIERMASZU SERDECZNIE DZIĘKUJĄ RODZICOM I UCZNIOM ZA ZAANGAŻOWANIE I UDZIAŁ W TYM PRZEDSIĘWZIĘCIU!

Koordynator kiermaszu: mgr A. Gładysz.