Podczas ferii zimowych w dniach 13.01. - 24. 01. 2020r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Akcji " Zima w mieście".

Czekało na nich wiele atrakcji i wyjść w ciekawe miejsca. Uczestniczyli między innymi w koncercie muzycznym w Domu Kultury Koszutka, zajęciach artystycznych w Domu Kultury Filia Dąb oraz Muzeum Historii Katowic (Dział Etnologii Miasta - Nikiszowiec i Dział Teatralno- Filmowy - ul. Kopernika 11).

Dużo radości sprawiły uczniom zajęcia zorganizowane na basenie, a także w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 6.

Dużo uwagi zwracaliśmy na bezpieczeństwo i kulturalne zachowanie w miejscach publicznych oraz środkach komunikacji miejskiej. Uczniowie wykonali również ciekawe prace plastyczne , brali udział w mini-turniejach układania puzzli, gier edukacyjnych i budowli z klocków Lego.

 

Nie zabrakło także zabaw rekreacyjno- sportowych na świeżym powietrzu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem brały udział w Akcji "Zima w mieście ".