Akcja „Zima w mieście”- tak było

 

W dniach 11.01.2021 – 15.01.2021  nasza szkoła prowadziła dla chętnych dzieci kl. I-IV  zajęcia w ramach akcji „ Zima w mieście”. Podczas trwania zajęć  uczniowie mieli okazję odpocząć od nauczania zdalnego, spotkać się z kolegami i aktywnie spędzić czas. W programie zajęć znalazły się ćwiczenia gimnastyczne, zajęcia ruchowe, warsztaty  z różnych dziedzin: plastyczne, teatralne,   czytelnicze i inne.

Sprzyjająca aura pogodowa pozwoliła nam spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu. Spacery po okolicy udekorowanej w śnieżno – białe barwy  pozwoliły nam zachwycić się  na nowo naszą małą Ojczyzną . Zabawy na śniegu przypomniały nam jak radośnie jest być razem i jak niewiele potrzeba  , by poczuć się szczęśliwym.

 

Opiekunowie grup: Aleksandra Złomek, Robert Kajstura

Kierownik akcji- Justyna Niedźwiecka