Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii  na temat bezpieczeństwa dzieci w świecie wirtualnym.

Tak jak nie wpuścilibyśmy dziecka na ruchliwe skrzyżowanie bez przygotowania, tak nie wpuszczajmy go do świata internetu bez wskazania jasnych reguł zachowania w sieci.

Czy nasze dzieci to rzeczywiście „internetowi tubylcy”? Wiele wskazuje, że mają ogromny problem z rozsądnym korzystaniem z dobrodziejstw nowych technologii. Pojawia się szereg naglących pytań. Co powinno budzić nasze zaniepokojenie, a co jest nieszkodliwą specyfiką nowego pokolenia?

Na te i podobne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w poniżej zamieszczonej broszurze.

BROSZURA

Dzieci w sieci