Szermierczy Turniej Mikołajkowy

W sobotę 1 grudnia 2019 na sali sportowej w Będzinie odbył się szablowy turniej szermierczy z okazji Mikołaja z naszej szkoły wzięło w nim udział 11  zawodników, którzy rywalizowali z zawodnikami z innych klubów.

Zawody odbyły się z podziałem na grupy wiekowe.

W najmłodszej kategorii, wystartował Iwo , zawody odbyły się w formie dwu eliminacji grupowych  w których każdy walczył z każdym,  Iwo odniósł same zwycięstwa . W kategorii tej nie prowadzono klasyfikacji  i wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody, a Iwo otrzymał puchar dla najmłodszego zawodnika turnieju.

W kategorii średniej zawodnicy walczyli po eliminacji grupowej w systemie pucharowym o miejsca. I tak w tej konkurencji  ostatecznie Michalina zajął 3 miejsce , 5 był Oskar ,a 7 Olga .

W konkurencji najstarszej był podział na  dziewczęta i chłopców  i tak w  konkurencji chłopców Igor  zajął 2 miejsce a Olek 5, Oskar 8 a Dawid był 9.

W  konkurencji dziewcząt  Zuzanna zajęła 7 miejsce , 9 była Lena a 10 Kinga.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody a medaliści puchary.