Dnia 22.11.2021, 24.11.2021 oraz 16.12.2021 w naszej szkole odbyły się 3 lekcje  otwarte z Micro-Teachingu. Lekcje te, były ciekawym doświadczeniem nie  tylko dla uczniów klasy 7B oraz 4a, w których odbywały się zajęcia, ale również  nauczycieli.


Zajęcia z matematyki, fizyki oraz j. angielskiego prowadzone były  przez trzech nauczycieli: panią Ewę Lisak (nauczyciela matematyki),  panią Katarzynę Wojtków (nauczyciela fizyki) oraz przez panią Joannę  Komarnicką (nauczyciela języka angielskiego) łącząc w sobie elementy  języka obcego, fizyki oraz matematyki.

Druga lekcja otwarta prowadzona była przez panią Annę Komarnicką  (nauczyciela języka angielskiego), panią Alinę Olszewską (nauczyciela  języka niemieckiego) oraz pana Marcina Szymika (nauczyciela muzyki) i  łączyła w sobie elementy języków obcych oraz muzyki. Głównym celem  lekcji było rozbudzenie zainteresowań muzycznych uczniów poprzez  śpiewanie i słuchanie utworu w 3 językach: po polsku, angielsku i  niemiecku. Piosenka nosiła tytuł: "Płyń, płyń łódką swą" (ROW, ROW,  ROW YOUR BOAT, Ruder, Ruder Ruder Dein Boot).

Trzecia lekcja otwarta była prowadzona przez panią Paulinę Bocheńską (nauczyciela plastyki), panią Agnieszka Gawor-Głowacką (nauczyciela informatyki), panią Hannę Wilk (nauczyciela polskiego). Głównym celem lekcji było zinterpretowanie wiersza Zbigniewa Rossy pod tytułem "Czajnik", spoglądając na niego z perspektywy różnych przedmiotów szkolnych.

Lekcje bardzo się wszystkim podobały. Mamy nadzieję, że nie były to  ostatnie zajęcia z Micro-Teachingu, które nasi nauczyciele mieli  przyjemność poprowadzić w SP17.

 

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Aktualności