Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie uczniów rozpoczynających naukę

w klasie pierwszej w roku szkolnym 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach przypomina, że spotkanie z rodzicami klas pierwszych dotyczące organizacji nauki w naszej szkole odbędzie się 25 sierpnia 2020 r o godzinie 17.00 w budynku szkoły przy ul. Dekerta 1 w Sali gimnastycznej.

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa COVID – 19 bardzo prosimy, aby dziecko reprezentował jeden Rodzic/Opiekun prawny

Jednocześnie bardzo Państwa proszę o zachowanie reżimu sanitarnego w związku z aktualną sytuacją epidemiczną, o wejście na teren jednostki w maseczkach, zajmowanie przygotowanych miejsc i zdjęciu maseczek dopiero po zajęciu miejsca.

Serdecznie zapraszam

Aleksandra Musioł – dyrektor szkoły

Poniższe informacje przekazane Państwu 25 czerwca 2020 r są nadal aktualne:

1.Podręczniki i materiały ćwiczeniowe zapewnia szkoła, za wyjątkiem podręczników do religii, które trzeba zakupić we własnym zakresie (zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2020/2021 znajduje się na stronie internetowej szkoły PODRĘCZNIKI)

2.Przydział Państwa dzieci do klas wraz z informacją o wychowawcy klasy będzie podany pod koniec sierpnia (po zakończeniu rekrutacji).

3.Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 będzie podana na stronie internetowej szkoły w sierpniu 2020 r. i na tablicach informacyjnych – budynki szkoły przy ul. Józefowskiej i Dekerta.

4.Prosimy o wypełnienie niezbędnych dokumentów – deklaracji (zał. 1 i 2) i przesłanie na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 sierpnia 2020 r.

5.Wszelkie pomocne informacje będą umieszczane na stronie internetowej szkoły lub przesyłane drogą mailową.

Zał. 1 Deklaracja udziału w zajęciach religii/etyki

Zał. 2 Deklaracja pobytu ucznia w świetlicy i korzystania z obiadów.

Zał. 3. Wyprawka ucznia klasy I

Otwórz załączniki