Szanowni Rodzice/ Prawni Opiekunowie,

Publikacja szkolna pt. „ŚWIĄTECZNA LEKTURA ANTYWIRUSOWA” została opracowana i przekazana do druku.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z krótkim zwiastunem książeczki. / kliknij tutaj /.W świątecznej książeczce zostały zamieszczone prace uczniów, które spełniały regulamin podjętego przedsięwzięcia. Zgodnie z zapowiedzią, do książeczki dołączony zostanie muzyczny prezent przygotowany przez uczniów i nauczycieli.

Serdecznie dziękujemy Uczniom oraz Rodzicom/ Prawnym Opiekunom za zaangażowanie i udział w tworzeniu wspólnej świątecznej lektury.

Zachęcamy do zakupienia tej publikacji, z pewnością będzie ona świąteczną pamiątką Bożonarodzeniową z lat szkolnych dla naszych uczniów.

Dystrybucja książeczek

Książeczki będą do zakupienia w terminie  17  - 23.12.2020 r.   w godzinach:

7.00 – 17.00 (portiernia budynku  przy ulicy Dekerta)

7.00 - 15.00  (korytarz przy szatni w  budynku przy ul. Józefowskiej ).

Publikację można  będzie kupić na miejscu  za gotówkę  albo odebrać po przekazaniu dowodu wpłaty

na konto Rady Rodziców z  tytułem  „Kiermasz Świąteczny 2020 – darowizna”

nr konta: PKO BP O/Katowice 97 1020 2313 0000 3702 0019 7913

Można także taki dowód  wpłaty  z imieniem i nazwiskiem przesłać, robiąc  skan bądź zdjęcie   na adres email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (p. A. Złomek  kl. I – III) oraz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   (p. A. Krzysiek – kl. IV – VIII) .

Maile z dowodem wpłaty  przesłane do godziny  15.00 każdego dnia  pozwolą na  odbiór  książeczki następnego dnia.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną preferowana jest sprzedaż bezgotówkowa, czyli wpłata na konto.

Uwaga:

Zakupu naszej wyjątkowej publikacji będzie można dokonać również po świętach – jeśli ktoś z Miłych Czytelników nie zdąży tego uczynić w podanym terminie, w bibliotece szkolnej w obu obiektach.

z  serdecznymi pozdrowieniami

Grzegorz Kierot  przewodniczący Rady Rodziców