Podsumowanie kiermaszu

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach z radością informuje, że w tegorocznym kiermaszu świątecznym organizowanym wspólnie ze Społecznością Uczniowską i Radą Pedagogiczną w dniu 16.12.2021r. zebrano kwotę 4.618,50 - zł.
         Dochód uzyskany z kiermaszu Rada Rodziców przeznaczy na:

Dofinansowanie zakupu tablicy interaktywnej

WSZYSTKIM RODZICOM, PRAWNYM OPIEKUNOM NAUCZYCIELOM I UCZNIOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA AKTYWNĄ POMOC PRZY ORGANIZACJI   KIERMASZU  I   OKAZANĄ HOJNOŚĆ

Przekazujemy Państwu niespodziankę przygotowaną przez uczniów.
Znajdziecie ja Państwo pod linkiem:  https://tiny.pl/95x63
                                           Kod QR

Życzymy miłych wrażeń podczas oglądania.
Jeśli z różnych przyczyn nie mogliście Państwo uczestniczyć w kiermaszu, a chcecie Państwo wesprzeć w/w zakup, można to uczynić, dokonując dowolnej wpłaty na konto Rady Rodziców z dopiskiem „cegiełka dostępu do filmu niespodzianki”.

PRZEWODNICZĄCY RADY RODZICÓW                                                       DYREKTOR SZKOŁY

GRZEGORZ KIEROT                                                                                   ALEKSANDRA MUSIOŁ