Informacja dla rodziców i uczniów - oferta Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego Po Skrzydła

Szanowni Państwo,

Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego Po Skrzydła mieszczącego się w budynku Kuratorium Oświaty w Sosnowcu przy ulicy Krzywa 2 to nowo powstała placówka, która zajmuje się opieką psychologiczną dzieci już od 2 roku życia, młodzieży oraz ich rodziców. Nasi specjaliści dbają o to, aby pomoc została odpowiednio dobrana do problematyki, z jaką zmaga się dziecko. Dodatkowo zapewniamy wsparcie opiekuna terapii, który odpowie na wszelkie pytania. Psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy i psychiatrzy pomogą w takich trudnościach jak:

- trudności w relacjach rówieśniczych
- trudności emocjonalne
- autoagresja
- całościowe zaburzenia rozwoju
- uzależnienie (w szczególności: od telefonu, komputera)
- trudności w nauce
- wysoka wrażliwość
- depresja
- zaburzenia lękowe

Nasza oferta:
- Konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży
- Konsultacje psychologiczne dla rodziców i opiekunów
- Psychoterapia dzieci i młodzieży
- Psychoterapia rodzin
- Terapia dzieci z Autyzmem i  Zespołem Aspergera
- Praca z młodzieżą z uzależnieniami behawioralnymi
- Terapia pedagogiczna dla dzieci
- Terapia ręki dla dzieci
- Wsparcie i poradnictwo psychologiczne
- Szkolenia i warsztaty psychoedukacyjne, w tym: szkolenia z zapobiegania zaburzeniom depresyjnym oraz zachowaniom samobójczym dzieci i młodzieży.

Zespół Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego Ul. Krzywa 2, 41-200 Sosnowiec Telefon kontaktowy: 511 022 608